Як Підібрати Фарбу для Стін

Кожен з нас хоче, щоб його квартира була красивою і затишною. Складових затишку багато, але одним з головних факторів, що впливають на затишок, є стіни. Саме тому так важливо вибрати правильний матеріал для їх обробки.

Тому дуже важливо поставитися до зовнішнього вигляду стін дуже уважно. Останнім часом більшість людей фарбують стіни. Це пов'язано з тим, що фарбовані стіни відрізняються своєю практичністю і при цьому не поступаються за красою стін, які обклеєні шпалерами. Як же правильно вибрати таку фарбу?

Для того щоб цей будівельний матеріал виконував не тільки естетичну, але і захисну функцію, необхідно знати те, яка саме фарба вам потрібна. В основному фарби для стін діляться на фасадні, інтер'єрні та фарби спеціального призначення. До виробів спеціального призначення відносяться антигрибкові, антинікотиновий і інші фарби.

Яку б фарбу для стін ви не обрали, вона повинна бути екологічно безпечною. Адже вам доведеться жити в кімнаті зі стінами, забарвленими цією фарбою. Тому обов'язково переконайтеся в тому, що обраний вами матеріал екологічно безпечний. Також будь-лакофарбове виріб повинен бути стійким до навколишнього середовища. Звичайно, для вітальні цей фактор не варто на першому місці. А ось для фарби, якою ви збираєтеся пофарбувати стіни у ванній або кухні, цей фактор необхідний. Адже на кухні стіни доводиться мити тими засобами, в яких чимало хімічних речовин. Якщо фарба буде стійкою до навколишнього середовища, то вона збереже свій зовнішній вигляд довгий час.

Яку фарбу вибрати для стін ?

Для того щоб пофарбувати стіни всередині приміщення цілком підійдуть водно-дисперсійні, латексні і акрилові фарби. Всі ці три види фарб відрізняються екологічністю, відсутністю різкого запаху і коротким терміном висихання. Таким чином, вони виходять найзручнішими для фарбування стін в житловому приміщенні. Якщо ви вирішите пофарбувати стіни в квартирі латексної фарбою, то знайте, що вона захистить їх поверхню від грибка. Це обумовлено тим, що при фарбуванні стін таким видом фарби на їх поверхні створюється спеціальна плівка, яка захищає їх від проникнення і виникнення цвілі і грибків.

Як правильно вибрати фарбу?

Акрилова фарба відрізняється своєю особливою стійкістю до вологи. Ви зможете мити стіни, вкриті такою фарбою, хоч через день. Тому вона відмінно підійде для стін ванної кімнати, передпокою і кухні.

Набагато меншим попитом користуються масляні фарби. Адже вони відрізняються низьким рівнем екологічності. Сохнути, що фарбується буде довго. Такі фарби підійдуть для зовнішніх стін або для поверхонь з високим ступенем зношування.

Похожие страницы