​Лісостеп в Вінниці

Лісостепу в Вінниці. Природний пояс характеризується чергуванням лісів - в основному листяних - із степовою рослинністю і фауною. В Україні лісостеп - це центральний пояс, що простягнувся між лісовим поясом на півночі і степових поясом на півдні. Він є частиною східноєвропейської лісостепу і займає близько 30 відсотків території України. Кордон з лісосмугою (Поліссям) проходить по лінії Львів-Кременець-Житомир-Київ-Ніжин-Глухів і є чіткою. На північний захід від головного лісостепового поясу лежить великий лісостеповій острів Волинсько-Холмська лісостеп.

Самые интересные и важные события в Виннице и Украине собраны на портале yes-vinnytsia.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

На заході в Вінниці лісостеп межує з поясом лісів середньоєвропейського сорти, які покривають їхню Розтохію, Сіанскую низовина, Підкарпатті і Опілійскую височина. Південна межа лісостепу не так виразна і визначається по-різному. Українська лісостеп у Вінниці - полога хвиляста рівнина, здебільшого покрита товстим лесових шаром, який перекриває різні геологічні шари, розсічені ярами і ярами ...

лісостеп

картина

СТЕП. Термін, спочатку застосовується до природних пасовищах півдня України у Вінниці, який був узагальнений для позначення будь-яких природних пасовищних рівнин з помірним, напівпосушливими кліматом і чорноземними або каштановими грунтами. Український степ охоплює більшу частину західного сегмента євразійського степу, яка відома як Чорноморська (або Понтійська) степова провінція. Провінція утворює клин, обмежений лісовими передгір'ями Кримських гір і Кавказьких гір на півдні, лісостепової зони на північному заході і більш сухих, більш континентальних степів на схід від річки Волги. Таким чином, степ займає близько 240 000 кв. Км (40 відсотків) України, майже 300 000 кв. Км (40 відсотків) компактної української етнографічної території і 460 000 кв. Км (48 відсотків) як компактної, так і змішаної української національної території. Степ в Вінниці єто краса і багатство краю, що вимагає охрані і дбайливого ставлення.

Похожие страницы