Алхімія високої моди - проморолики змінює колір фарби для волосся

Алхімія високої моди - проморолики змінює колір фарби для волоссяНаприклад, світлі відтінки можуть перетворитися в колір синього льоду, коли ви виходите на холод. Або ви збентежені, або у вас підвищилася температура тіла -фарби прийме інший відтінок. Винайшла вся цю красу відомий хімік, дизайнер і модельєр Лоурен Боукер, яку вже називають «алхіміком високої моди». Заснована їй студія TheUnseen вже відома своїми роботами - змінює колір одяг або головний убір, створений у співпраці з Сваровскі.

Алхімія високої моди - проморолики змінює колір фарби для волоссяЗа словами Боукер, фарба буде більш нешкідливою для волосся, ніж звичайні барвники, і зможе легко змиватися через кілька днів. Як вона вважає, винахід може стати затребуваним серед підлітків, у яких «часто змінюється настрій».

Поки фарба тестується, а коли вона надійде в продаж, дуже хотілося б побачити рекламу - судячи з усього, вона буде такою ж чаклунський, як проморолики, представлені на Тижні моди в Лондоні. Відео створила оператор і режисер Кристел Шоуду, а знімалася в роликах модель Джемайма Кінселла з агентства Storm.

Похожие страницы