Декоративна балка з поліуретану: інструкція з виготовлення

Декоративна балка з поліуретану: інструкція з виготовлення

Використання декоративних балок з поліуретану дозволяє приховати дрібні дефекти стін або стелі і в той же час зробити інтер'єр приміщення вишуканим і оригінальним. Про особливості використання і виготовлення поліуретанових балок розглянемо далі.

Балки з поліуретану: переваги та використання в інтер'єрі

Балки з поліуретану зроблені під дерево, на вигляд нічим не відрізняються від звичайних дерев'яних балок, хоча в практичному сенсі, мають ряд переваг перед ними:
легкість ваги - поліуретан легший матеріал, ніж дерево, тому такі балки не навантажувати конструкцію, вони легко монтуються і добре тримаються на стелі і стінах;

наявність порожнього простору всередині поліуретанових балок дозволяє приховувати дрібні нерівності поверхонь, на яких вони встановлюються, в таких балках добре поміщаються комунікаційні труби і дроти;
монтаж поліуретанової балки не вимагає наявності особливих знань і спеціального інструменту;
балки з поліуретану відрізняються стійкістю перед вологою, перепадами температури, ультрафіолетом;
дані балки є абсолютно невозгораемий, тому забезпечують повну пожежну безпеку і припускають установку в них електропроводки.

Установка декількох декоративних балок консолей і скріплення їх ременями дозволить створити відмінний інтер'єр в стилі кантрі. Даний вид декоративного оздоблення наповнює приміщення затишком, стилем і романтикою. Спеціальне кріплення балок на стелю і на стіни, візуально їх збільшує і розширює.

Встановлення декоративних балок дозволить прикрасити практично будь-який стиль приміщення. Їх монтують як на стелю, так і на стіни. При грамотному підході до вибору забарвлення і структури балок приміщення стане шикарним і святковим.

Класичний стиль приміщення, який має на увазі наявність прямих кутів і ліній добре поєднується з балками помірною колірної гами у вигляді чорного або коричневого кольору. Текстура на них відсутній або імітує дерево.

При наявності в класичному інтер'єрі ажурних декоративних елементів, рекомендується встановлювати балки оброблені художнім розписом або різьбленням. Крім цього не зайвою буде їх декорація за допомогою фарби або декоративної штукатурки .

В сучасних стильових напрямках таких як модерн або хай-тек використовуються декоративні балки з гладкою поверхнею, виконані в яскравих кольорах. За допомогою балок вдається розбавити і оживити однотонний інтер'єр.

Стиль кантрі або Провансу передбачає установку темних або світлих балок з поліуретану, які дуже добре імітують дерево.

Похожие страницы