Декоративна Штукатурка Баранчик

Кожен знає, що побудувати будинок - мало, його ще потрібно одягнути. Причому при виборі одягу, тобто зовнішніх оздоблювальних матеріалів, слід проявити відмінний смак, адже від цього залежить багато чого.

Існує маса варіантів обробки фасадів, тому і рішень з декорування фасаду може бути кілька. Можна відразу скористатися готовими сумішами, що містять барвники, а можна нанести фарбу в кінці виконаної роботи. Але який би спосіб ви не вибрали, слід пам'ятати, що облицювальний матеріал в першу чергу повинен бути надійним, але при цьому мати привабливий зовнішній вигляд.

Сучасні технології можуть запропонувати вам обробку фасадів з каменю, термопанелей, сайдингу, штукатурки та ін. Давайте зупинимося на деяких варіантах більш докладно.
Оздоблення фасаду штукатуркою

Сучасні методи обробки фасаду штукатуркою користуються особливою популярністю, тому сьогодні цементно-піщані і декоративні штукатурки, а також фасадні фарби, що дозволяють створювати різноманітні малюнки і фактури поверхні, так затребувані.

За допомогою штукатурки можна створювати рельєфні або гладкі поверхні стін фасаду. При цьому оштукатурені фасади підвищують вогнестійкість будівлі, покращують його тепло- і звукоізоляцію.

Найбільш поширеними видами фасадної штукатурки є: цементно-піщана штукатурка, фасадна штукатурка (силіконова, акрилова) і декоративна штукатурка (баранчик, короїд та інші).
Цементно-піщана штукатурка складається з піску, цементу і хімічних добавок. Цементно-піщана штукатурка застосовується зазвичай на поверхнях, які схильні до впливу високих і низьких температур, і на поверхнях, що знаходяться в умовах підвищеної вологості.

Акрилова штукатурка - найдешевший вид декоративної колоріруемая штукатурки. Акрилова штукатурка не пропускає вологу, тому при утепленні фасаду пінополістиролом можна використовувати тільки цей вид штукатурки. Недолік акрилової штукатурки полягає в нееластичність цього матеріалу - при температурних перепадах на поверхні можуть з'явитися мікротріщини і пошкодження.

Похожие страницы