Декоративна Штукатурка Краснодар

Грамотний вибір БАРВИ! DERUFA радить

Щоб обробка стін фарбою не стала проблемою, як під час ремонту, так і після нього, необхідно заздалегідь продумати багато деталей. Перед придбанням заповітної банки варто все ретельно зважити:

-Визначте призначення приміщення, в якому має бути фарбувати стіни. Ванна і кухня вимагають вологостійких матеріалів, дитяча - екологічних, вітальня і спальня - паропроникних.

Подумала про частоту збирання в конкретному приміщенні і визначте, який ступінь зносостійкості фарби вам підійде. Вирахуйте площу поверхні, підготовленої під фарбування. Звертаючи увагу на покриваність фарби, визначте необхідну кількість матеріалів.

-Оцінити освітленість приміщення. Якщо кімната або хоча б одна зі стін добре освітлена, варто вибирати фарби, стійкі до сонячного світла, інакше відтінок може швидко помінятися під впливом сонячних променів.

-Рассматрівая упаковку, не полінуйтеся відшукати виробника. Відомі фірми з хорошою репутацією і наявністю міжнародних сертифікатів якості - найкращий варіант при виборі фарби.
Обов'язково вибирайте фарбу з урахуванням наявного типу підстави. Дерево, шпалери під фарбування, стінові панелі, штукатурка і т.д. - окремі види фарби краще «лягають» на ту чи іншу поверхню.

Обов'язково потрібно враховувати і колірне рішення. Кому-то по душі біла фарба для стін, світлі меблі і мінімалізм в інтер'єрі, а хтось мріє про класичному інтер'єрі з його насиченими кольорами, вишуканими меблями і важкими аксесуарами.

Похожие страницы