Шовкова декоративна штукатурка, рідкі шпалери для стін Silk

Одним з таких чудо-матеріалів можна сміливо назвати шовкову декоративну штукатурку SILK PLASTER. Це високотехнологічний і екологічно чистий матеріал без запаху, рекомендований для внутрішніх приміщень самого різного призначення. Всі компоненти, що використовуються у виготовленні шовкової штукатурки, - природного походження (натуральна целюлоза, шовкове волокно, різні декоративні добавки) і абсолютно нешкідливі, а в якості сполучного виступає клей.

Іноді цей матеріал називають рідкими шпалерами. Справа в тому, що шовкова штукатурка упакована в пакети і готова до застосування - потрібно просто додати води (звідси «рідкі»). А шпалери - тому що покриття наноситься на стіни замість звичайних, рулонних шпалер, але при цьому перевершує їх практично за всіма параметрами.

переваги

  • цільна поверхню без швів

Згадайте, яких зусиль коштує підганяти по малюнку звичайні шпалери і як часто вони розклеюються по шву. А тепер уявіть собі, що декоративні шовкові штукатурки позбавлять вас від цих мук! Крім того, вони незамінні в приміщеннях зі складною геометрією стін - там, де зі шпалерами мороки ще більше. Еркери, арки, камінні повітроводи - швів не буде все одно, така технологія.

  • мінімальна підготовка підстави

Для нанесення шовкової декоративної штукатурки SILK PLASTER стіна не обов'язково повинна бути рівною і без вад. Покриття має підвищену зносостійкість і покриваністю, так що без проблем замаскує вади. Єдина необхідна вимога - суха і чиста стіна, підготовлена чітко за інструкцією на упаковці.

  • можливість фрагментарного ремонту при механічних пошкодженнях

При усадці будинку, чим грішать навіть елітні житлові комплекси, еластична шовкова декоративна штукатурка не потріскається. І навіть якщо з'являться дрібні тріщини, досить буде побризкати з пульверизатора звичайною водою і пройтися шпателем або кельмою з пластмаси - і проблема буде вирішена без нервування щодо незапланованих «кракелюр» і претензій до обробникам.

Пошкодили покриття при перестановці шафи, подряпала кішка? Не страшно. Просто збризніть водою на цю ділянку і розрівняйте. Усе! Шовкова декоративна штукатурка - як нова.


Похожие страницы