Студія декору і кольору

ОСНОВИ ВИБОРУ КОЛЬОРУ

При виборі кольору виходите з цілісного уявлення

Будь-який колір буде виглядати красивим в правильному місці. Не буває неправильних кольорів, є невдалий вибір кольору. Якщо змінити хоча б один колір в кольоровій гамі, доведеться знову підбирати все кольору. Вдала кольорова палітра виникає на основі рівноваги квітів. Кожен колір впливає на інші. Кольори роблять дуже сильний вплив на простір. Від вибору кольору залежить, як себе буде відчувати людина в приміщенні. За допомогою кольору можна привертати увагу до бажаних деталей і передавати інформацію. За допомогою кольору можна приховати несуттєві елементи приміщення. 89a0320bf2e7f47ca2480146306ee608Колір також може вплинути на поведінку людей і змусити їх реагувати певним чином. Щоб вибір кольору був більш простим, добре мати базові знання про квіти і знати, як кольори впливають на простір і людей.

Скандинавський стиль інтер'єру передбачає позачасовий і простоту. Спокійні світлі тони снігу і льоду створюють атмосферу умиротворення. Перламутрові, блискучі поверхні підходять для створення стриманою холодної атмосфери. Торцовая стіна пофарбована за допомогою лессірующей перламутровою блакиті Тайка.

Ц2КОЛІР це чуттєве сприйняття

Вплив кольору доведено науково: кольори впливають на людей не тільки психологічно, а й фізіологічно. Колір впливає на наш настрій, а також на сприйняття температури або відстані. Сприйняття кольору - це чуттєвий досвід і тому дуже індивідуальний. З цієї причини ми бачимо і сприймаємо кольору по-різному. При сприйнятті кольору в мозку відбувається серія паралельних реакцій і асоціативних уявлень. У різних людей реакції можуть бути абсолютно різними. Навіть дитячий досвід може несвідомо вплинути на ваше відчуття кольору. Кольори мають сильне символічне і культурний вплив.

Ц3 Ц4 Ц5 Ц6

Похожие страницы