Водоемульсійна Фарба для Зовнішніх Робіт

Фарба для фасадів повинна відповідати ряду вимог. Вона повинна бути стійкою до сонячних променів, атмосферних опадів, повинна мати гарну паропроникністю і адгезією. Іноді увагу звертають на швидкість висихання, витрата і інші характеристики. Існує велика різноманітність фасадних фарб. Як же вибрати фасадну фарбу?

Водоемульсійні фарби для фасаду

Водоемульсійні фасадні фарби бувають:

  • дисперсійними,
  • силіконовими,
  • вапняними,
  • силікатними.

Водоемульсіонка - це ідеальна фарба для фасаду дерев'яного будинку. Вона пожежобезпечна, пропускає повітря і пари, не має запаху, є можливість колеровки. Але зазвичай водорозчинна фасадна фарба біла. Для збереження чистого фасаду необхідна силіконова фарба, яка перешкоджає забруднень, а для фарбування бетону підійде силікатна матеріал. Ціна фасадних водоемульсійних фарб вигідно відрізняється на тлі органічних лакофарбових матеріалів.

Органічні лакофарбові матеріали

Фарби для фасадних робіт, що вимагають використання органічних розчинників, діляться на емалі і масляні. Вони не пропускають пари і повітря, але стійкі до агресивних проявів навколишнього середовища. За рахунок того, що матеріал стійкий до вологи, фарбована поверхня легко миється. Але непроникність призводить до відшарування фарби з плином часу. Перед повторної забарвленням потрібне ретельне видалення попереднього шару.

Похожие страницы