Як зробити валик від протягів

На вулиці мороз і вітер, і навіть пластикові вікна і утеплені двері ледве стримують протяги. І зараз проблема збереження тепла в будинку і захисту від протягів стає як ніколи актуальною.

А ви знаєте, як можна прикрасити свій будинок, зробити його тепліше і при цьому нічого не витратити?

Сьогодні ми поговоримо саме про це.

Як же позбутися від протягів?

Варіантів багато. Один з них - відправитися в магазин і купити спеціальний утеплювач для вікон і дверей.

Можна, звичайно, вирішити проблему простіше і скористатися перевіреним способом наших бабусь: покласти на підвіконня або під двері валик, скручений з старого рушника або якого-небудь невеликого одеяльца.

Але, погодьтеся, виглядає це якось не дуже.

подушки від протягів під дверіЄ набагато більш креативний спосіб - це спеціальний декоративний утеплювач від протягу під двері або на підвіконня, який можна купити або зробити своїми руками з підручних матеріалів, непогано при цьому заощадивши.

Як зробити валик від протягу своїми руками?

Перш за все, потрібно вибрати вподобану модель декоративного прикраси для захисту від протягу або придумати щось самому.

Варіантів багато. Це можуть бути подушки, валики або іграшки. Наприклад, такі:

підвісна подушка на двері від протягівМатеріали, з яких можна змайструвати такий саморобний утеплювач, можуть бути самими різними. Наприклад, можна зшити такий валик із залишків тканини, з різнокольорових краваток або клаптиків або зв'язати гачком (або спицями).

До того ж, якщо частина цієї нехитрої конструкції перетворити в мордочку і прикрасити декількома забавними штрихами (очками, язичком), може вийти дуже приваблива звірятко, яка, без сумніву, прикрасить ваш будинок.

Для набивання можна використовувати будь-який матеріал: синтепон, холлофайбер, поролон - все, що знайдеться у вас вдома.

Нам валик від протягу знадобився для утеплення вікна в одній з кімнат, де зазвичай стає холодно і некомфортно, коли вітер змінює напрямок і починає задувати з північного сходу.

Свою чарівну гусеницю-черв'ячка я вирішила зв'язати, так як це у мене виходить краще, ніж шити.

Для початку я зробила ревізію залишилися ниток і вибрала все маленькі клубочки і навіть зовсім маленькі залишки ниток (довжиною від 100 сантиметрів).

іграшка для захисту від протягів під двері сніговик валик під двері від протягів у вигляді собаки
валик від протягів під двері в вигляді кота валик-іграшка від протягів сніговики

Джерело: sam.mirtesen.ru

Похожие страницы