Червоні троянди - вираз Вашої любові і пристрасті

ЧЕРВОНІ ТРОЯНДИ:

ВІДОМИЙ СОРТ FREEDOM.

На руці, що дарує троянди, завжди залишиться їх аромат.

Древнє китайське прислів'я

КОЛІР І ЙОГО ЗНАЧЕННЯ

Червоні троянди - вираз Вашої любові і пристрасті, подяки і доброго ставлення. Все, що неможливо пояснити словами, з успіхом розкажуть вчасно подаровані квіти.

Троянди, представлені в наших каталогах родом з Еквадору, Голландії та Росії. Всі вони мають свої переваги і недоліки, але є те, що їх усіх об'єднує - це, звичайно, радість і максимум емоцій від отриманого букета зі свіжих, красивих троянд.

Вы можете выбрать и заказать красивый букет из 101 розы для дорого Вам человека по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Міфи і легенди огортають шлях троянди, заповнюючи історію дарування квітів все новими і новими прикметами.

Греки вважали, що бутон троянди символізує нескінченність і нагадує про те, що потрібно поспішати жити, адже все в цьому світі не нескінченно.

За часів римської імперії троянда уособлювала мужність і хоробрість, а ось до 19 століття значення кольору і сама символіка троянди стали говорити про почуття і любові.

Червоні троянди - втілення любові і душевного тяжіння, подаровані коханій людині, троянди знайдуть шлях в його серці і поселять там щастя і радість. Не варто забувати і про те, що червоний колір - колір успіху, а це значить, що піднести буде з червоних троянд в урочистий день, буде доречно і приємно.

У працях Шекспіра про цю квітку згадується понад п'ятдесят разів

Дорогій людині - букет з троянд

Роза сорту Freedom - справжня королівська особа серед усіх троянд. Вирощена на теплих схилах еквадорських вулканів, під дбайливими променями сонця, Freedom дивує з першого погляду.

Великий бутон, що досягає при розкритті до 11-12 см в діаметрі, ніжні оксамитові пелюстки, міцний і довгий стебло, практично не має шипів, роблять букети з нею ідеальними. Ледь вловимий аромат наповнює пелюстки троянди, яких, до речі, може бути до 49 в одному бутоні.

Сорт Freedom був виведений в 1997 році, а названий як раз в честь Рози Паркс, історія якої виткана з боротьби за незалежність і свободу кожного, незалежно від раси і походження. Це як раз той сорт, який дуже вдало використовувати в моно букетах, величезний букет або невелику кількість квітів буде виглядати виграшно. Ви можете переконатися в красі цієї квітки, глянувши на наші букети, виконані з троянди Freedom.

Похожие страницы